X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
HDI Gerling Życie chce zmienić dotychczasowo obraną ścieżkę działania. Do końca czerwca ma być gotowa ostateczna wersja nowej strategii firmy. Jak zapowiada Witold Bej-Bełkowski, prezes towarzystwa, ...
Czytaj więcej »
Zarząd HDI-Gerling Życie TU SA uchwalił wysokość stopy gwarantowanej dla oferowanego od dnia 2 czerwca 2008 r. Funduszu Gwarantowanego (HG01). W miesiącu styczniu 2010 r. stopa ...
Czytaj więcej »

Medal Europejski dla HDI – Gerling Życie

2009-04-27 10:07 poniedziałek
W Centrum Olimpijskim PKOI w Warszawie odbył się uroczysty finał XVIII edycji Medalu Europejskiego przyznawanego dla usług przez Business Centre Club, Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Europejski Komitet ...
Czytaj więcej »
Mega Posag, Posagowe Ubezpieczenie na Życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym znalazł się w gronie laureatów XVIII Edycji Medalu Europejskiego dla Usług...
Czytaj więcej »

Golden Profit w HDI Gerling

2009-01-29 10:08 czwartek
„Golden Profit” to nowy produkt oferowany w postaci ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym.
Czytaj więcej »
<1>
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.