X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Informacje o towarzystwie ubezpieczeń HDI-GERLING Życie

Działa na polskim rynku ubezpieczeń od 1989 roku. Spółka została założona pod nazwą ATU Towarzystwo Ubezpieczeń Turystycznych S.A. przez wiodące przedsiębiorstwa branży turystycznej.
W połowie lat 90 zmiany zachodzące w firmie doprowadziły do związania się ze strategicznym inwestorem Gerling-Konzern Allgemeine Versicherungs-AG (GKA). Pozyskanie czołowego niemieckiego ubezpieczyciela korzystnie wpłynęło na standardy finansowe i organizacyjne Towarzystwa. Specjalnością firmy stały się programy ubezpieczeń obejmujące zespolone ryzyka majątkowe, działalności gospodarczej oraz przedsięwzięć handlowych, a spółka zmieniła nazwę na Gerling Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
30 kwietnia 2006 roku, w wyniku przejęcia grupy Gerling przez Talanx AG, spółkę holdingową grupy HDI, obecnie używającą nazwę Talanx, Gerling Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. stał się częścią grupy Talanx, zmieniając od grudnia 2006 roku nazwę spółki na HDI-Gerling Polska TU S.A.

Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.